<<  Firma Tanıtımı  >>

KONYA İTİNA NAKLİYAT; Konya'da Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Nakliyat işinde uzman ekibimiz size güven verecektir. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, taşınma taleplerinize ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimizin arasında;

Şehirler arası evden eve nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat, iş yeri ve büro taşımacılığı, eşya paketleme, mobilyaları sökme ve montajı, eşya asansörü ile güvenli ve kolay taşımacılık ile nakliyatın en önemli kalemi olan sigortalı taşımacılık hizmetleri yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımız olan, evden eve nakliyat hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

KONYA İTİNA NAKLİYAT  Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@konyaitinaevdenevenakliyat.com
GSM : 0 530 555 83 25